Новинка

BN-360 (8)-Каструля з кришкою 2,1л,18 см Квадрат, Мармуровий покрив.
676 ₴
- В наявності
- Код: BN-360
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BN-360 Каструля з кришкою 2,1 л,18см Квадрат,
Мармурове покриття.
Опис

Benson BN-360
Каструля з кришкою Benson BN-360 виконана з литого алюмінію з гранітним антипригарним покриттям, стійким до подряпин. Крім того, таке покриття дозволяє готувати здорову їжу з мінімальним додаванням жиру або масла, легко миється.
Кришка виготовлена з термостійкого скла і обладнана отвором для виходу пари. Така кришка дозволяє стежити за процесом приготування без втрати тепла. Вона щільно прилягає до краю каструлі, зберігаючи аромат страв.
Посуд підходить для використання на газових, склокерамічних, електричних, галогенових і індукційних плитах. Виріб можна мити в посудомийній машині.

Кухонна каструля
-
Висока якість алюмінію гарантує стійкість до корозії при стандартній мийці,
-
Легкий і швидкий нагрів,
-
Підходить для всіх кухонних плит,
-
Мраморне антипригарне покриття,
-
Стійкість до високої температури,
-
Швидке і рівномірний розподіл тепла для приготування їжі з невеликою кількістю жиру
-
Діаметр 18 см
-
Обсяг 2,1 л.

Комплектація
- Казан - 1 шт.;
- Кришка - 1 шт.;
- Упаковка: заводська коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр каструлі | 12 см |
| Висота каструлі без кришки | 8 см |
| Висота каструлі з кришкою | 9 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 2.1 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Так |
| Діаметр під кришку | 19 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴




