Машинка для стрижки Gemei GM-838
Машинка для стрижки Gemei GM-838, сучасний і стильний дизайн, ергономічний дизайн, простий у використанні.
Пристрій Gemei GM-838-це ідеальне рішення для людей, яким необхідно приділяти належну увагу їх зовнішньому вигляду.
Електрична машинка для стрижки волосся важливий атрибут будь-якій перукарні. Її використовують для створення зачісок чоловікам і жінкам, при цьому локони зрізаються швидко і на однаковій відстані, тому деякі види зачісок за допомогою машинки зможе зробити навіть дилетант.
Ножі машинки виконані зазубреними. Вони щільно прилягають один одному. При цьому верхній ніж знаходиться в постійному русі, тому при стикуванні гострих зубів періодично утворюється зазор, який швидко зникає, зрізуючи при цьому локони, що знаходяться на шляху ножів.
Машинка має електричний кабель з вилкою для включення в розетку. Така машинка повністю залежить від мережі. До її достоїнств можна віднести мінімальну вартість і можливість тривалої роботи.
Тип : машинка для стрижки
Тип живлення: Мережа 220 В
Кількість насадок: 4
Регулювання довжини: Змінні насадки
Кількість установок довжини: 6
Мінімальна довжина стрижки: 0,5 (мм)
Максимальна довжина стрижки: 12(мм)
Довжина мережевого шнура: 1,1 м.
Колір корпусу: Чорний
Комплектація:
Машинка для стрижки
Змінні насадки
Щіточка для чищення
Масло для змащення леза
Гребінець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 2 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 384 ₴





