Форма для випічки Vittora 33x20x13 см VT-6240:
-
Жаростійка посуд для повсякденного застосування;
-
Матеріал стійкий до виникнення подряпин та формування плям;
-
Форма з термостійкого скла зберігає аромат і присмак виготовлених страв.
-
Посуд з термостійкого скла можливо використовувати в мікрохвильовій або духовий печі, мити в посудомийній машині.
-
Об'єм 2 л;
-
Розмір: 32 x 20 x 5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Vittora |
| Призначення форми | Для пирога, Для лазаньї, Для птиці, Для м'яса, Для риби |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота стінок | 50 мм |
| Загальний об`єм форми | 2000 мл |
| Колір | Прозорий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 280 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴



