
Рознос No664029 пл. прямокут. з рис. HAPPY (40,5*29,5*1,2 см (48)
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 35856
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рознос No664029 пл. прямокут. з рис. HAPPY (40,5*29,5*1,2 см
Наявність кольору товара уточнювати у менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴


