Опис
ПІЧ ЕЛЕКТРИЧНА RN-34GB (сірий) (RECA)
це якісна и надійна модель з гарантією 2 року. Завдяки їй , вам вдасться перетворити
простий готування в справжнє Мистецтво.
Характеристики :
ПІЧ ЕЛЕКТРИЧНА RN-34GB (сірий) (RECA)
це якісна и надійна модель з гарантією 2 року. Завдяки їй , вам вдасться перетворити
простий готування в справжнє Мистецтво.
Характеристики :
- Її потужність становить 1500 Вт.
- Тип живлення: мережевий
- (220 - 230 Вт).
- Піч виготовлена з емальованої сталі .
- Об'єм камери пічки - 34 л .
- Механічний тип керування и термостат 80 - 320 С.
- Піч обладнана 3 режимами нагрівання и таймером на 90 хвилин.
- Дверцята печки з подвійного скла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Об`єм | 34 л |
| Максимальна потужність печі | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | антибактеріальна емаль |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 11.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 198 ₴


