Праска з парогенератором EI2608C Grunhelm
Grunhelm EI2608C - сучасний праска з парогенератором, перетворить виснажливий процес прасування в приємне заняття. Потужність 2200 Вт, говорить про те, що Ви з легкістю зможете справлятися з різними типами тканин, включаючи важке постільна білизна і покривала.
Керамічна підошва праски рівномірно нагрівається, стійка до пошкоджень і легко ковзає по тканині. Використовувати праску Ви можете в режимі горизонтального парового удару або вертикального відпарювання з регулюванням потужності.
Завдяки великому резервуару для води (1,3 л), Вам не потрібно відриватися від роботи, щоб в черговий раз наповнити ємність.
Функції:
- Розпилення води
- Горизонтальний паровий удар з регулюванням потужності
- Вертикальне відпарювання з регулюванням потужності
- Антінакіпь
- Антикапля
- Самоочищення
- Автовідключення
Характеристики:
- Виробник: Grunhelm
- Країна походження: Китай
- Гарантія: 2 року
- Потужність: 2200 Вт
- Тип підошви: Керамічна
- Об'єм резервуара для води: 1,3 л
- Довжина кабелю: 1,8 м
- Колір: Фіолетовий/чорний
- Вага: 3,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.3 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина парового шланга | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип підошви | кераміка |
- Ціна: 2 938 ₴



