Набір склянок LILLE — стане окрасою будь-якого столу для сервірування святкового застілля і в повсякденному житті. Склянки виготовлені з міцного питного скла. Набір буде гарним подарунком для друзів і рідних. Усі набори оформлені в подарункові дизайнерські упаковки.
Чому варто купити:
- зручні та практичні у використанні
- місткі
- легкі в догляді
- стануть чудовою ідеєю для подарунка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Об`єм | 345 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Матеріал | Скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴





