Опис:
М'ясорубка Welesberg WB-138A
М'ясорубка Welesberg WB-138A допоможе значно спростити процес подрібнення інгредієнтів для різних страв. У комплектації передбачено 3 стандартні решітки з отворами різного діаметру для різного ступеня помелу м'яса.
Потужність моделі складає 3000 Вт. Завдяки цьому протягом хвилини можна подрібнити до 1,7 кг продуктів. Знімний ніж з титановим напиленням автоматично встановлюється в оптимальному положенні і не потребує додаткового заточування.
Завдяки штовхачеві , який дозволяє проштовхнути м'ясо ближче до ножа, м'ясорубка Welesberg WB-138A абсолютно безпечна в експлуатації, а реверсивна система дозволяє швидко і легко звільнити ніж від намотавшихся жив. Прогумовані ніжки виключають ризик ковзання моделі по поверхні кухонного столу.
Комплектація та характеристики:
- Потужність: 3000Вт
- Кількість решіток: 3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | walesberg |
| Кількість решіток | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перевантажень | True |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Прогумовані ніжки | True |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Потужність за заблокованого двигуна | 1500 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.7 кг/мин |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Матеріал лотка | метал |
| Реверс | True |
- Ціна: 2 193 ₴





