Опис:
М'ясорубка Welesberg WB-138
М'ясорубка Welesberg WB-138 допоможе значно спростити процес подрібнення інгредієнтів для різних страв. У комплектації передбачені 3 стандартні ґрати з отворами різного діаметру для різного ступеня помелу м'яса.
Потужність моделі складає 3000 Вт. Завдяки цьому протягом хвилини можна подрібнити до 1,7 кг продуктів. Знімний хрестоподібний ніж з титановим напиленням автоматично встановлюється в оптимальному положенні і не потребує додаткового заточування.
Завдяки штовхачеві, який дозволяє проштовхнути м'ясо ближче до ножа, м'ясорубка Welesberg WB-138 абсолютно безпечна в експлуатації, а реверсивна система дозволяє швидко і легко звільнити ніж від жил, що намоталися. Прогумовані ніжки унеможливлюють ковзання моделі по поверхні кухонного столу.
Комплектація та характеристики:
Потужність: 3000Вт
Кількість решіток: 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | walesberg |
| Кількість решіток | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перевантажень | True |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Прогумовані ніжки | True |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Потужність за заблокованого двигуна | 1500 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.7 кг/мин |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Матеріал лотка | пластик |
| Реверс | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 706 ₴




