Отпариватель для одежды RS501A Reca
Описание Отпариватель для одежды RS501A Reca
Отпариватель RS501A Grunhelm поможет всегда выглядить свежо и презентабельно. Отпариватель с легкостью выравнивает разнообразные виды тканей. Модель легка и проста в использовании. Подошва отпаривателя выполнена из качественной нержавеющей стали.
Особенности:
- Автоматическая подача воды
- Расход пара: 32 г/мин
- Защита от перегрева
- Автовыключение
- Количество скоростей: 1 (ВКЛ-ВЫКЛ)
| Производитель | RECA |
| Страна происхождения | Китай |
| Тип | Отпариватель |
| Мощность | 1800 Вт |
| Объем резервуара для воды | 2 л |
| Длина кабеля | 1,5 м |
| Цвет | Фиолетовый/черный |
| Вес | 3,9 кг |
| Комплектация |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Час нагріву до утворення пари | 5 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Об'єм котла (бака для води) | 2 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність пари | 32 г/хв |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Затискач для брюк | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Парковка | вертикальна |
| Знімний бак для води | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 901 ₴


