Хліб – головна страва будь-якого столу. Тому, напевно, немає таких сімей, де не було б ємності для зберігання хліба.
Хлібниця Edenberg EB-135 виготовлена з екологічно чистих матеріалів, що дозволяє завжди зберігати хліб свіжим та захистить від висихання та плісняви. Корпус хлібниці виготовлений з високоякісної харчової сталі, одна з дерев'янної кришки.
У хлібниці дві кришки, завдяки яким є можливість різного розміщення на вашій кухні .
Розміри:
Довжина – 35,5см;
Ширина – 23 см;
Висота – 21 см.
У розкладеному вигляді:
Висота – 40 см;
Ширина – 38 см
Рекомендації щодо догляду за Хлібниці EB-135:
Нержавіюча сталь - довговічний і простий у догляді матеріал. Нержавіюча сталь стійка до впливу миючих засобів, а також не вбирає запахи. У той же час таку хлібницю потрібно мити частіше, ніж дерев'яну, оскільки на її поверхні завжди помітні сліди пальців. На відміну від попереднього варіанту, моделі з нержавіючої сталі підійдуть не для кожного кухонного інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Довжина | 35.5 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 21 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Edenberg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 234 ₴









