Характеристики та опис :
- Виробник Edenberg
- Країна виробник Китай
- Форма: квадратна
- Об'єм: 2 л
Каркас і кришка зроблені з високоякісної неіржавкої сталі.
Скляний контейнер виготовлений із загартованого скла.
Використання: під основу марміту поміщається свічка, що дає змогу зберігати їжу в підігрітому вигляді.
Можна мити в посудомийних машинах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Вид обладнання | Марміт |
| Матеріал | Скло |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для других страв |
| Об`єм | 2 л |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип кришки | Знімна |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.5 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 22.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴



