Внутрішній об'єм настільної духової шафи/ електричної печі GRUNHELM GN36KGC
36 л дадуть змогу піч торти та іншу випічку будь-якої складності. Також ці параметри достатні для запікання птиці цілком, навіть у межах підготовки до великих сімейних свят.
Різні режими роботи дають змогу вибирати між верхнім і нижнім нагріванням або використовувати їх комбінацію.
Режим конвекції, який вмикається за бажанням, гарантує апетитну золотисту скоринку на будь-яких типах страв.
Регулювання температури від мінімальних 100 і до максимальних 240 градусів дає можливість з однаковою легкістю швидко запікати м'ясо або сушити вимогливі пастилу та безе.
Таймер дасть змогу задати потрібний час приготування й подасть сигнал, коли процес буде завершений.
Характеристики:
- Потужність: 1420 Вт
- Тип керування: механічне
- Таймер: 90 хвилин. Автовимкнення
- Об'єм: 36 л
- Функції: конвекція, випічка, розморожування
- Регулятор температури: від 100 до 240 °C
- Режими: 4
- Верхнє нагрівання
- Верхній + Низький нагрів + Конвектор
- Конвекція
- Нижнє нагрівання
- Термоізоляція
- Світловий індикатор
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Об`єм | 36 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.08 кг |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Додаткова комплектація | Вертел |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 4 020 ₴










