
BX-20C (5) Ваги торговельні 50 кг. 6.5 Вт
1 218 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: BX-20C 6.5 Вт
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Ваги торговельні BOBBYTEC для приміщення, і вулиці навіть під гарячою, так і мінусовою температурою.
Характеристика:
Ваги торговельні BOBBYTEC для приміщення, і вулиці навіть під гарячою, так і мінусовою температурою.
Характеристика:
- НПВ (найбільше обмеження зважування): 50 кг;
- НмПВ (найменша межа зважування): 0,2 кг
- Дискретність: 5 г
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь.
- Акумулятор: 6,5 V
- Тривалість роботи за автономного живлення — приблизно 40-50 годин.
- Максимальна робоча температура: 40 град.
- Мінімальна робоча температура: –10.0 град.
- Тип керування: електронне
- Тип раціонального живлення: акумулятор , ceть 220 В
- Максимальна вага: 50.0 кг
- Тип ваги: торгові
- Функції: Автоматичне встановлення нуля, Тара .
- Комплектація: ваги , мережевий шнур , ніжки , Інструкція з експлуатації.
- Заводське паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BobbyTec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Дискретність | 5 г |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 32 мм |
| Ширина платформи | 24 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Дисплей | True |
| Точність вимірювання | 0.01 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Нове |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Одиниці виміру маси | Грам |
| Матеріал чаші/платформи | Неіржавка сталь |
| Напруга | 220 В |
| Найменша межа зважування | 0.01 г |
| Тип кухонних ваг | електронні |
| Матеріал тари | метал |
| Компенсація тари | True |
| Індикатор заряду елементів живлення | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴





