Набір дощок складається з 5 предметів. Добре підійде для тих, хто любить заводити окремі досточки для кожного виду продуктів. Купивши цей набір, ви заощадите час на підбір дощок та місце для зберігання. У набір входить підставка та 4 дошки: Для риби, м'яса, овочів та гарячих продуктів
Характеристики набору обробних дощок MR 1787:
Матеріал пластик
Підставка для дощок
Дошка для риби 29х19,5 см
Дошка для м'яса 29х19,5 см
Дошка для овочів 29х19,5
Дошка для гарячих продуктів 29х19,5
Не ковзає по поверхні столу
Можливість використання обох сторін
Не притуплює ножі
Можна мити в посудомийній машині
Можливість використання у посудомийній машині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Ручка | Є |
| Ширина | 19.5 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Товщина | 0.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴



