Опис:
Машинка для видалення катишків зможе легко і швидко доглядати тканини різних типів, катишки машинка видаляє рівномірно і не псує речі. Будь-які вироби, від светрів до ковдр, знову виглядатимуть як нові! Машинка від катишків має широке лезо і обробляє велику поверхню тканини одним рухом, що дозволяє швидше привести одяг у порядок. Після видалення катишків прилад можна легко очистити за допомогою щіточки для чищення.
Характеристики:
Потужність: 5 Вт;
Кількість ножів: 3 шт.;
Живлення: вбудований акумулятор;
Заряджання: 220 В;
Тривалість заряджання: до 4 год;
Час роботи: до 1 год;
Матеріал: Abs пластик, метал;
Розміри: 15х11х6 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Top Kitchen |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.23 кг |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴




