Опис
Машинка для видалення катишків UKC JINCHI JC-51T9 швидко, якісно і дбайливо очистить трикотажні речі від катишків, що накопичилися. Він легка та проста у використанні, захисна сітка збереже цілісність тканини, не пошкодивши її, всі катишки збираються у спеціальній прозорій знімній ємності, для очищення пристрою в комплекті є щітка. Електрична машинка для видалення катишків працює від акумулятора, який заряджається від побутової мережі 220 В.
Характеристики:
Тип: Машинка для видалення катишків
Країна виробник: Китай
Потужність: 5 Вт
Кількість ножів: 3 шт
Заряджання: 220 В
Тривалість заряджання: до 4 год;
Час роботи: до 1 год
Матеріал: Abs пластик, метал
Розміри: 15х11х6 см
Комплектація:
Машинка для котиків
Щіточка для очищення
USB Кабель для заряджання
Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Top Kitchen |
| Країна виробник | Китай |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Малиновий |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.23 кг |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴





