
Мультиварка-МС-35W GRUNHELM.5 л, 900 Вт, 10 авто та альтернативних параметрів,режим мультикухаря, антипр
2 364 ₴
- Готово до відправки
- Код: MC-35W
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис :
Мультиварка Grunhelm MC-35W
Модель має оригінальну форму корпусу, вона вигідно доповнить будь-який сучасний інтер'єр кухні.
Завдяки унікальній чаші сферичної форми мультиварка створює максимум смаку, забезпечивши ефект домашньої печі. А її об'єму 5 літрів запасом вистачить для приготування кількох порцій.
Функції мультиварки дозволяють налаштовувати параметри часу і температури, щоб насолоджуватися стравами за власним рецептом.
Антипригарне покриття чаші
Швидке приготування страв
Збереження вітамінів під час приготування їжі
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Мультиварка
Внутрішня Пароварка (решітка)
Ложка для помішування
Мірна склянка
Шнур живлення (знімний)
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Об`єм | 5 л |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість програм приготування | 10 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Програми приготування та функції | |
| Крупа | Так |
| Тушкування | Так |
| Випічка | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Так |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 4.15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 364 ₴


