Чоловіча акумуляторна електрична бритва для сухого та вологого гоління VGR 310
Електробритва VGR V-310 — це компактна, стильна та потужна електробритва, призначена для вологого та сухого гоління. Обладнана електрична бритва трьома плавальними головками та має компактний розмір. Ця електробритва стане чудовою заміною громіздким електробритвам. Працює від вбудованого акумулятора, що заряджається від USB шнура. Має гострі ножі, що забезпечують гладке й безпечне гоління. Також ця модель має LED-дисплей, на якому показується кількість заряду акумулятора (у хвилинах роботи).

Особливості:
- Водозахищеність максимальна IPX7. Електробритва VGR V-310 повністю миється і зручно її промивати під проточною водою для очищення;
- Для сухого та вологого використання. VGR V-310 можна використовувати з водою, піною, гелем або навіть у душі. Це дає змогу зробити Ваше гоління освіжним і зволожувальним, зберігаючи якість гоління;
- Плавальні бретелі головки, що максимально щільно стикаються зі шкірою обличчя, доставляють виключно комфортне та легке гоління.

Комплектація:
- Електробритва VGR V-310;
- Захисна кришка;
- USB-кабель для зарядки;
- Щіточка для очищення бритви;
- Чохол для зберігання і транспортування бритви;
- Інструкція ;
- Фірмова упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Відсік для збору волосків | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 036 ₴







