Бритва V-385 - надійна електробритва роторного типу, яка забезпечує бездоганну якість гоління та зручність у використанні. Погляньте на її унікальні характеристики, переваги та комплектацію.
Характеристики:
-
Модель: V-385
-
Джерело живлення: USB
-
Час роботи: 150 хвилин
-
Час зарядки: 3 години
-
Акумулятор: літій-іонний акумулятор 1200 мАг
-
Матеріал леза: нержавіюча сталь
-
Матеріал виробу: пластик (АБС)
-
Метод очищення: IPX5 Водонепроникний
-
Вхід: DC 5V 1A
-
Потужність: 5 Вт
-
Вага упаковки продукту: 560 г
-
Довжина різання: 0 мм
Переваги:
-
Великий акумулятор: Літій-іонний акумулятор 1200 мАч забезпечує до 150 хвилин безперервної роботи та має тривалий термін служби, що перевищує 5 років.
-
Водонепроникність IPX5: Бритва можна використовувати в душі, не турбуючись про пошкодження, що робить її чудовим вибором для тих, хто цінує швидкість та зручність.
-
Гострі леза: Гострі леза забезпечують високу якість гоління, дозволяючи точно стригти волосся і легко досягати різних стилів гоління та укладання.
-
Протиковзка конструкція: Бритва має протиковзку конструкцію для кращої стабільності та контролю під час використання, запобігаючи ковзанню та випадковим пошкодженням.
-
Ріжуча головка, що обертається : Бритва оснащена кількома лезами, що обертаються, які ідеально повторюють контури обличчя, забезпечуючи швидке видалення залишкової щетини, економлячи ваш час і забезпечуючи високу ефективність.
Комплектація:
-
Чоловіча бритва
-
Захисна кришка
-
Мастило
-
USB кабель для заряджання
-
Інструкція з експлуатації
-
Чистяча щітка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість бритвених головок | 5 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Відсік для збору волосків | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 ₴






