Гриль електричний контактний Grunhelm G1817
виготовлений у стильному сучасному дизайні в корпусі, що поєднує метал та пластик. Обладнаний потужним нагрівальним елементом 1800 Вт. 2 – LED дисплея для індивідуального налаштування температури верхньої та нижньої панелей у діапазоні від 60 до 240 градусів.
Особливістю моделі є:
-
10 автоматичних режимів приготування, що активуються одним натисканням кнопки на електронній панелі керування.
-
Робоча поверхня розміром 281х243 мм прогрівається рівномірно, при цьому температура встановлюється термостатом, що плавно регулюється.
-
Шарнірна система верхньої кришки – фіксоване становище відкриття , регулювання по висоті
-
Знімні панелі (з антипригарним покриттям).
-
Жир і сік, що утворився, стікають через спеціальний отвір в знімний піддон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 281 мм |
| Глибина робочої поверхні | 243 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 166 мм |
| Ширина | 371 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 372 ₴





