Мультимейкер Crownberg CB-1076
це якісний пристрій, який дасть змогу вам приготувати велику кількість страв. Воно поєднує в собі 4 кухонні прилади: мультигриль, горішницю, сендвічницю та вафельницю.
Особливості:
-
Ця модель дуже зручна та проста у використанні, тому вранці, коли зовсім мало часу на сніданок, вона не створить особливих клопотів у використанні .
-
Сендвічниця підсмажує продукти відразу з двох сторін, у зв'язку з чим вони ніколи не пригорять завдяки наявній антипригарній пластині
Переваги: -
Під час роботи прилад ніколи не розкриється через систему блокування його корпусу. У цій моделі гарна термоізоляція як корпусу, так і ручки. Сама ручка досить широка та зручна для захоплення рукою та переміщення приладу .
-
Дизайн сендвічниці зроблений у класичному стилі чорного кольору, тому вона напевно впишеться в будь-який кухонний інтер'єр
-
Автоматичне вимкнення
-
2 форми для гриля
-
2 форми для сендвічів
-
2 форми для вафель
-
2 форми для горішків
-
Фіксація кришки
-
Теплоізольована ручка
-
Антипригарне покриття
-
Захист від перегрівання
-
Гумові ніжки, що не ковзають
Характеристики:
-
Модель CB-1076
-
Потужність: 800 Вт
-
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь, Пластик
-
Можливість охолодження корпусу
-
Термоізольована ручка
-
Індикатор живлення й нагрівання
-
Живлення: 220-320 В
-
Розміри насадок: 12 х 21.5 см
Комплектація :
-
Вафельниця
-
Змінні насадки — 8 шт.
-
Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип приладу | Бутербродниця |
| Антипригарне покриття форми | True |
| Індикатор готовності | True |
| Кількість випечених виробів | 2 |
| Змінні форми | True |
| Змінні форми для гриля | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097 ₴






