М'ясорубка електрична — це універсальний прилад, за допомогою якого Ви легко й безпечно зможете припустити м'ясо й овочі для страв. М'ясорубка має класичний дизайн, який матиме гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі.
Пристрій має функції захисту від перегрівання та реверсії. До комплектації входять решітки для фаршу, насадка для ковбас. Система двигуна сама контролюватиме свою роботу та запобігатиме перевантаженню або перегріванню, що забезпечує довговічність приладу та мінімізацію його зламування.
М'ясорубка працюватиме набагато ефективніше, довше та м'якше, підтверджуючи свою зносостійкість завдяки тому, що центральна частина, на яку припадає основне навантаження, виготовлена з металу!
Особливості:
- Корпус з ударостійкого пластику;
- низький рівень шуму, реверсія;
- Захист двигуна від перегрівання;
- Міцний металевий шнек;
- металевий лоток для продуктів;
- Гумові ніжки для додаткової стійкості.
Характеристики:
- Шнек для соковичниці
- Реверсна функція.
- Ніж із неіржавкої сталі.
- 3 насадки шаткування
- Захист двигуна від перезавантаження;
- Протиковзні прогумовані ніжки
- Штовхач для продуктів
- Металевий лоток
- Потужність: 220-240В ~ 50/60Гц, 3200 Вт
- М'ясорубка електрична Crownberg CB-4216 3200 Вт;
- Ніж із неіржавкої сталі;
- Насадки;
- Пластиковий штовхач;
- Шнек;
- Лоток;
- Інструкція;
- Заводське паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1000 Вт |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Максимальний час безперервної роботи | 40 хв |
| Захист від перевантажень | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Кількість насадок для шинкування | 2 |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 2 |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 2.9 кг |
- Ціна: 2 619 ₴









