
Фен-щітка Стайлер Gemei GM-4829 2 in 1
609 ₴
- В наявності
- Код: GM-4829
В наявності якісний та стильний фен-браш Gemei GM-4829 2 in 1 - багатофункціональний прилад, який допоможе Вам вибрати зачіску на будь-який смак: дрібні та великі кучері, об‘єм, брашинг. Унікальний фен для волосся, що поєднує в собі фен і гребінець, дбайливо сушить волосся, не завдаючи шкоди його структурі і, завдяки автоматично обертовим насадкам, забезпечує ефективне стійке укладання. Підійде для будь-якого типу і довжини волосся, тому стане незамінним помічником для Вашої краси!
✔️Характеристики:
✔️Країна виробник: Китай)
✔️Матеріал: метал/пластик//прорезиновий ABS-пластик)
✔️Потужність: 800 Вт)
✔️Працює від мережі в: 220 Вольт)
✔️Кількість насадок: 2)
✔️Кількість температурних режимів: 2)
✔️Кількість швидкостей: 2)
✔️Захист від перегріву: так)
✔️Еластичний кабель: так; обертання шнура на: 360 градусів)
✔️Довжина шнура: 180 см)
✔️Функція іонізації знімає статичну електрику і запобігає пересушуванню структури волосся: так)
✔️Функція подачі холодного повітря миттєво закріплює отримане укладання волосся: так)
✔️Колір корпусу: червоний)
✔️Стан: новий)
Стайлер включає все найнеобхідніше для створення від найпростіших зачісок, наприклад, укладання, до вечірніх образів, з ідеальними локонами. Фен-щітка має в комплекті різні насадки, які допоможуть створити образ для будь-якої події, або просто висушити голову після душу)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Керамічне покриття | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Індикатор роботи | True |
| Обертання у двох напрямках | True |
| Термоізольований наконечник | True |
| Обертання насадки | True |
| Насадка-щітка | True |
| Діаметр щітки | 30 мм |
- Ціна: 609 ₴








