Кухонні ваги GRUNHELM KES-055FG в золотому кольорі з максимальною вагою 5 кг — це електронна модель з функцією тарування та автовідключення. Вони мають пластикову платформу та LCD-дисплей з підсвічуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Кілограми, Грам |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴








