В масляних обігрівачах Bobbytec використовується два принципи тепловіддачі: випромінювання - 80% і конвекція - 20%. Нагрівач, встановлений у масляному радіаторі, нагріває масло всередині обігрівача, яке, у свою чергу, передає тепло через металевий корпус навколишнього повітря.
Саме це, і є його найголовніша перевага - масляний обігрівач не "випалює" кисень, його тепло "м'яке", комфортне та благотворно впливає на людину та її оточення. Крім того, низький рівень конвекції зводить до мінімуму переміщення пилу в повітрі приміщення.
Характеристики:
-
Потужність 2000 Вт.
-
Кількість секцій 9 шт.
-
Площа приміщення, що рекомендується, 24 кв.
-
Кількість режимів роботи 3
-
Тип керування Механічне
-
Країна виробник Китай
-
Стан Новий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BobbyTec |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 3 хв |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Коліщата | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 071 ₴




