Чайник електричний скляний об'єм 2 літри, потужність чайника 1500 Вт, з блакитною підсвіткою. Електрочайник стане чудовою прикрасою вашої кухні та прекрасним подарунком друзям і родичам на будь-яке свято або новосілля. Електрочайник має нагрівальний елемент тен. Корпус із високоякісного термоміцного скла.
Електронне керування на ручці. Завдяки підставці під чайником, можна повертати на 360 градусів. Девайс авто вимикається у разі закипання. Не можна вмикати без води. Світловий індикатор роботи. Робоча напруга 220 В. Підігріває воду швидко. Об'єм становить 2 л, що відрізняє термочайник від моделей інших виробників, дає змогу закип'ятити воду для всієї родини або великої компанії.
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Місткість 2,0 л
- Індикаторна лампа
- Автоматичне вимкнення
- База живлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тривале кип'ятіння | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 445 ₴





