
G-2203 Гриль контактний електричний GRUNHELM 2200Вт
4 675 ₴
- В наявності
- Код: G-2203
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль контактний Grunhelm
G2203 2200 Вт чорний
G2203 2200 Вт чорний
Гриль контактний Grunhelm G2201 призначений для швидшого приготування страв. Страви для барбекю виходять соковитішими: стейки з м'яса та риби, овочі гриль, оскільки випаровувані соки замкнені всередині. Електрогриль смажить м'ясо, картоплю та рибні стейки, підігріває продукти, готує гарячі бутерброди й овочі. Завдяки антипригарному покриттю панелей смажити в грилі можна практично без олії — страви не пригорять і будуть менш калорійними, корисними та смачними.
Характеристики:
- Тип: гриль
- Тип гриля: контактний
- Тип встановлення: настільний
- Тип керування: сенсорне
- Потужність: 2200 Вт
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- LED дисплей
- Індикатор живлення
- Звуковий сигнал після закінчення роботи
- Регулювання температури
- Піддон для жиру
- Захист від перегрівання
- Антипригарне покриття
- Температура нагрівання: 80 °C-230 °C (+/-20 °C)
- Розмір робочої поверхні: 30х23 см
- Колір: чорний
- Виробник: Grunhelm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний/підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Глибина робочої поверхні | 230 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 164 мм |
| Ширина | 368 мм |
| Глибина | 333 мм |
| Вага | 5.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 675 ₴




