Топ продаж

BN-441 Сковорода 26*5,3см з нержавіючої сталі, антипригарне покпиття
1 227 ₴
- В наявності
- Код: BN-441
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода з нержавіючої Сталі з трьох шаровим антипригарним Покриттям Benson 26 см
- Зі скляною кришкою
- Розмір: Ø26 см.; Висота 5,3 см.
- Об'єм 2,5 Лтр.
Корпус складається з трьох шарів:
- Внутрішній — Текстурована Нержавіюча Сталь ( 304)
з стійким до подряпин антипригарним покриттям ; - Середній -- алюміній ( маркування 3003 ) ;
- Зовнішній - нержавіюча сталь ( харчове маркування 430 )
з матовою обробкою та функцією магнітної індукції .
Високоякісна кришка з товстого скла .

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Довжина посуду | 48 см |
| Ширина посуду | 26 см |
| Висота стінок | 5.3 см |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Benson |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 227 ₴





