
BN-700 Сотейник глибокий 28*7,5 см із неіржавкої сталі антипригарне покриття
1 413 ₴
- Готово до відправки
- Код: BN-700
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BN-700 Сотійник глибокий 28*7,5см із нержавіючої сталі антипригарне покриття
-
Сотійник глибокий Beson виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, має чудову якість, міцність і довговічність.
-
Завдяки своїй глибокій конструкції та розмірам, він ідеально підходить для приготування різноманітних страв, від смажених овочів до м'ясних страв.
-
Розмір дозволяє зручно маневрувати продуктами під час приготування та забезпечує достатню ємність для обробки великих кількостей їжі.
-
Сотійник оснащений антипригарним покриттям, що дозволяє легко готувати з меншою кількістю олії чи жирів, забезпечуючи збереження смакових якостей продуктів та полегшуючи процес очищення після використання.
-
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сотейник |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Довжина посуду | 39 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Висота стінок | 7.5 см |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Benson |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 413 ₴





