
Акумуляторна машинка для стрижки 2,5 Вт, 5 рівнів рег. довжини, 4 змінний гребень, тип батареї Ni-Cd
762 ₴
- Немає в наявності
- Код: GHC902
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Машинка для стрижки волосся
Grunhelm GHC902
Машинка для стрижки волосся Grunhelm GHC902 стане чудовим помічником у створенні стильної зачіски не виходячи з дому. Оснащена лезами, що самозаточуються, з якісної кераміки. Працює від вбудованої акумуляторної батареї, так і від мережевого адаптера. У комплекті з машинкою йдуть чотири насадки, які дозволять вибрати потрібну довжину стрижки. Також варто відзначити наявність індикатора заряду акумулятора, який повідомить необхідність підзарядки приладу.
Характеристики:
- Тип: машинка для стрижки
- Вид: акумуляторна
- Тип управління: регулювальне коліщатко
- Живлення: акумулятор, мережа
- Тип керування: кнопкове
- Час заряджання: до 480 хв
- Час роботи від акумулятора: до 60 хв.
- Кількість насадок: 4
- Матеріал леза: нержавіюча сталь
- Діапазон налаштування довжини: 0,8 - 12 мм
- Колір зелений
- Виробник: Grunhelm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Керамічне покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Фісташковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴






