Новинка

GMC-310 Електричний чайник 2.0 л 2000 Вт
400 ₴
- В наявності
- Код: GMC-310
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Електричний чайник BOBBYTEC GMC-310 - це втілення надійності та передових технологій на вашій кухні. Маючи потужність 2200 Вт, прилад справляється з нагріванням 2 літра води за лічені хвилини, заощаджуючи ваш дорогоцінний час вранці. Основа з преміальної нержавіючої сталі не лише надає пристрою благородного вигляду, але й гарантує відсутність сторонніх запахів, зберігаючи природний смак води.
Переваги:
- Блискавичне нагрівання завдяки оптимізованому ТЕНу
- Високоміцний корпус із гіпоалергенних матеріалів
- Багаторівнева система захисту від сухого старту
- Естетичний зовнішній вигляд, що доповнює інтер'єр
- Чітка мірна шкала для контролю обсягу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BobbyTec |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тривале кип'ятіння | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 1.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







