ОПИС
Фен для волосся Promotec PM2302 3000W
Потужний фен для волосся Promotec Pm-2302 оснащений новітніми технологіями: сітчастий знімний сталевий фільтр, потужний електричний двигун, термостат, який захищає телефон від перегрівання.
Фен має бездоганний дизайн, легкий і компактний. Легкість фена одна з важливих характеристик для тривалої роботи.
Характеристики фен для волосся Promotec Pm-2302:
2 швидкості,
2 ступеня нагріву,
потужність – 3000 Вт
привід – колекторний двигун змінного струму
з збільшеним терміном служби
кабель – 1,5 метра
вага – 520 гр.
довжина 24 см
Розміри упаковки 26*26*10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 520 кг |
- Ціна: 335 ₴





