
Плойка паличка афрокудри MZ 2216 ProMozer , плойка для африканських кучерів, плойка паличка
275 ₴
- Немає в наявності
- Код: MZ-2216
Характеристики
| Основні атрибути | |
| Виробник | Kemei |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 65.0 (Вт) |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Так |
| Затиск для фіксації | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230.0 (град.) |
| Мінімальна температура нагріву | 170.0 (град.) |
| Час нагрівання до потрібної температури | 2 (с) |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Термоізольований наконечник | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Фіксація пластин | Так |
| Захист від перегріву | Так |
Опис
Плойка для афро-кучерів PROMOZER MZ 2216
В 2019-2020 році зачіска з афро-локонів є трендом. У багатьох глянцевих журналах і показах мод представлені моделі з афро кучерями, які підкреслюють жіночність і природність.

Плойка для волос PROMOZER MZ 2216 - афро укладка как из салона в домашних условиях. Имеет турмалиновое покрытие, обеспечивая быстрый нагрев за несколько секунд. Профессиональная плойка, создающая великолепные афро локоны в домашних условиях за несколько секунд. С ее помощью, вы сможете сделать самые красивые прически сами у себя дома, при этом экономя время и деньги на походы в салоны.
Плойка PROMOZER MZ 2216 являє собою електричний прилад для накрутки афро локонів, який легко формує локони потрібного розміру і форми. Має температурний режим нагрівання до 130 градусів, це вважається оптимальний режим, для збереження здорової структури волосся, краси і доглянутості. Плойка має діаметр 9 мм, вона відмінно підходить для власниць волосся будь-якої довжини!
Технічні характеристики:
- Потужність 35 Вт.
- Світловий індикатор роботи.
- Кнопка вкл/викл.
- Обертання шнура на 360 градусів.
- Термоізольований наконечник.
- Стійка підставка для горизонтальної поверхні.
- Живлення 220-240 V 50-60 Hz;
- Максимальна температура - 130℃
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 2 сек |
| Затискачі для волосся | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 170 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
- Ціна: 275 ₴







