Характеристики
| Основні | |
| Виробник | Domotec |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип кави | Мелений |
| Фільтр | постійний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції | |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 500 |
| Обсяг | 0.3 |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 |
Опис
Крапельна кавоварка Domotec MS-0706 з 2 чашками; біла
Кавоварка Domotec MS-0706 — сучасний професійний апарат; поєднує в собі компактність; функціональність і практичність. Модель має потужність 500 Вт; що дозволяє приготувати улюблений напій буквально одним натисканням кнопки. Для того; щоб кава була максимально смачним і ароматним; він вариться під високим тиском. Техніка для приготування гарячих напоїв Domotec відповідає всім сучасним вимогам безпеки та надійності. При її виробництві використовуються тільки високоякісні і екологічно безпечні матеріали; а також нагрівальні елементи і контролери високого класу надійності.
Характерстики:
- Тип: Крапельна;
- Споживана потужність: 500 Вт;
- Об'єм: 0.3 л;
- Тип управління: Механічний;
- Колір корпусу: Білий;
- Тип кави: Мелений;
- Тип нагрівача: Бойлер;
- Фільтр: Постійний;
- Номінальна напруга: 220 В;
- Підходить для приготування кави і чаю;
- Матеріал корпусу: Пластик;
- Довжина мережевого шнура: 0.7 м;
- Індикатор роботи: так;
- Функція автоматичного вимкнення: Так;
- Розміри: 15 x 200 x 250 мм;
- Подача гарячої води: Так.
Комплектація:
- Кавоварка;
- 2 порцелянові чашки (150 мл).
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 0.3 л |
| Виробник | Domotec |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Фільтр | постійний |
| Тип управління | Електронне |
| Призначення | Побутове |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Підігрів чашок | Да |
| Одночасне приготування двох чашок | Да |
| Знімний лоток для збирання крапель | Да |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 625 ₴






