Опис
Якщо ви займаєтеся приватним торговим бізнесом, то обов'язково знадобляться торгові ваги MATARIX MX-410А вони досить високої якості для тривалої експлуатації. Вони мають межу зважування 50 кг, це добрий варіант для потреб магазину. З основних переваг можна відзначити невеликі габарити приладу, строгий зовнішній вигляд, простоту та зручність в експлуатації. При необхідності можливе - легке та швидке транспортування пристрою.
Ваги електронні торгові з калькулятором призначені для зважування товару в магазинах та різних торгових точках.
Характеристики
-
Ваги електронні торгові з калькулятором, з найбільшою
-
межею важування до 50 кг.
-
Клас точності - II
-
Максимальна вимірювана вага -50 кг
-
Напруга живлення від мережі 220 В
-
авто установка нуля при кожному включенні
-
автоматичний розрахунок вартості за ціною та масою товару
-
скидання цін
-
збереження кількох цін на згадку про ваги
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matrix |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Тип весов | Торговые |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина платформы | 44 мм |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Ширина платформы | 35 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Дисплей | True |
| Единицы измерения | Грамм |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Конструкция тары | платформа |
| Материал тары | металл |
| Компенсация тары | True |
| Тип элементов питания | 2 AA |
| Индикатор заряда элементов питания | True |
Информация для заказа
- Цена: 1 036 ₴




