Характеристики
| Основні | |
| Виробник | Niser Diser |
| Тип | Овочерізка |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | Більше 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Є |
| Наявність плодотримача | Є |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 25 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нове |
| Наявність | в наявності |
Опис
Nicer Dicer Plus – ваш кухонний помічник, який
допоможе істотно скоротити час приготування
улюблених страв!
|
Переваги Nicer Dicer
|
Багатофункціональний комплект1.Ріжучий верхній елемент з квадратними шпильками 2.Ріжучий нижній елемент 3.Прозора ємність для зберігання (обсяг 1,500 мл) 4.Кришка на ємність для зберігання 5.Ріжучий вкладиш (маленький і середній) 6.Ріжучий вкладиш (великий і для нарізання продуктів скибочками) 7.Ріжучий вкладиш на четвертинки і клини 8.Знімна насадка на леза приладу 9.Часткова захисна накладка на всі ріжучі вкладиші 10.Насадка-тертка (крупна терка) з захисною кришкою 11.Насадка для нарізування продуктів скибочками із захисною кришкою для леза 12.Насадка для фіксації нарізання продуктів з пристроєм, призначеним для проштовхування їжі 13.Овощечистка 14.Терка 15.Ломтерезка
|
Приготувати Ваші улюблені страви ніколи не було так
просто! Так що не чекайте занадто довго, а замовляйте
прямо зараз та заощаджуйте не тільки час, але і гроші!
З приладом Найсер Дайсер Плюс Ви станете
чудовим дуетом на кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Тип | Овочерізка |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість струмних/різальних поверхонь | 6 |
| Наявність контейнера (піддона) | Є |
| Основне призначення | Багатофункціональна |
| Нековзна основа | True |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 335 ₴




