Опис
Потрійна плойка для волосся. Щипці GEMEI GM-1956-25 Triple

Потрійна плойка надає вам можливість різноманітної укладання волосся. Користуватися таким інструментом легко і безпечно. Ви можете як пригладити з її допомогою неслухняні пасма, так і створити розкішні хвилі або пишну шапку кучериків. Витратьте всього кілька хвилин на укладку, закріпіть її крапелькою лаку або гелю, і у вас буде зачіска на заздрість будь голлівудській зірці.
Для того, щоб жінки могли робити себе більш красивими, в сучасному світі придумано безліч засобів. Навіть прилади для укладання волосся весь час удосконалюються та випускаються нові моделі та види.

Потрійна плойка Gemei GM 1956 нагрівається за короткий період часу. Для кожного типу волосся можна виставити свою температуру нагрівання. Пристрій нагрівається від 180 до 210 градусів. Головне не забувайте використовувати захисний засіб для волосся. Погодьтеся, здорові волосся, це запорука успіху будь-якого образу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Дисплей | Ні |
| Затискач для фіксації | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 210 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 180 град. |
| Насадка для спіральної завивки | Так |
| Насадка-щітка | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 457 ₴






