
Праска 2в1 Gemei GM 1961 — випрямляч , у якому є додаткова функція «Гофре» — тобто за бажанням ви можете додати одну або кілька гофрованих пасом або кардинально змінити свій образ, використовуючи спеціальну пластину на все волосся.
З щіпцями GM 1961 приємно та легко працювати — вони ідеально лягають в руку й не вимагають спеціальних навичок. Просто візьміть невелике пасмо волосся й проведіть від коренів до кінчиків один раз.
Щоб робити ідеальне гофре, вам потрібно трохи потренуватися.
Купити щіпці 2 в 1 Gemei GM 1961 можна в нашому інтернет-магазині за дуже гарною ціною, також дивіться актуальні пропозиції і акці на сайті
https://divimax.com.ua/ua/
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 5 |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время нагрева до нужной температуры | 15 сек |
| Дисплей | Нет |
| Зажимы для волос | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Минимальная температура нагрева | 140 град. |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Ширина пластин | 44 мм |
Информация для заказа
- Цена: 476 ₴











