Характеристики
| Виробник | MHZ |
| Стан | Нове |
Опис
Утюжок випрямляч плойка для укладання волосся гофре 3 в 1 Gemei GM 2921
Який би настрій дівчину ні мало; але «настрій блискучого зовнішнього вигляду» буває у кожної; і буває завжди. Можна годинами вибирати помаду або тональну основу; плаття змінити на штани; а з прямого волосся зробити кучері! Так! Саме кучері – вони завжди виручають, коли Вам просто необхідно виглядати чарівно. Професійна плойка-гофре Gemei GM-2921 Прекрасний подарунок для будь-якої жінки, щоб завжди була можливість дивувати своїми чудовими зачісками і радувати себе завжди доглянутим виглядом; як з салону краси! Плойка має потрійний ефект: хочете мати сьогодні прямі розкішне волосся – користуйтеся випрямлячем для волосся; хочете засліпити всіх неповторним гофре - перемкніть внутрішню частину плойки і використовуйте щипці гофре; а також можна використовувати як плойку.
Характеристики:
• Легка; зручна; компактна
• Тип: випрямляч; плойка; гофра
• Кількість режимів нагріву: 1
• Температура: 200
• Потужність: 35W
• Розмір пластини: 92 х 25 мм
• Швидкий нагрів PTC
• Індикатор живлення
• Поворот шнура на 360 градусів
• Живлення: 220-240V 50Hz (від мережі)
* Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії; в тому числі це залежить і від налаштувань монітору вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Пластини для гофрування | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Ширина пластин | 40 мм |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
- Ціна: 290 ₴








