Колбовый пилосос Crownberg CB-0111 2400 Вт

- Потужний двигун 2400 Вт;
- Технологія мультициклон з системою 4-х ступінчастою фільтрації;
- Регулятор швидкості на корпусі;
- Регулятор потоку повітря на ручці;
- Високоефективна маневрена щітка;
- Зручна телескопічна трубка,
- Обсяг пилозбірника 3.0 л;
- Зручний механізм очищення склянки;
- Додаткова насадка;
- Низький рівень шуму;
- Автоматичне змотування шнура,
- Довжина шнура 4.2 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Терморегулятор |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Подовжувальні трубки |
| Довжина мережевого шнура | 4.2 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴





