"Ласкаво просимо в наш інтернет магазин, кожен товар перевірятися перед відправкою, так само ми надаємо гарантію на весь наш асортимент"
Каструля з мармуровим антипригарним покриттям Benson BN-305 2.2 л



Benson BN-305
Каструля Benson BN-305 з мармуровим антипригарним покриттям. Обсяг 2,2 л. Виготовлена з литого алюмінію - ідеальний матеріал для смаження і тушкування продуктів.
Швидко і рівномірно нагрівається, особливо стійка до деформації.


Кухонна каструля
Антипригарне покриття BioEcoCeramica з додаванням мармурової крихти - забезпечує надзвичайну надійність та чудові антипригарні властивості.
Збереже користь і соковитість приготовлених страв; крупи рівномірно проварятся і залишаться розсипчастими, а м'ясо буде просто танути в роті!
На корпусі дві литі ручки. Підходить для використання на всіх типах плит. Можна мити в посудомийній машині.


Каструля з антипригарним покриттям .
Каструля Benson з мармуровим антипригарним покриттям буде служити Вам довгі роки. Каструля має нешкідлива для організму людини высокостерильное нано-срібне покриття, яке сприяє усуненню понад 650 різновидів бактерій.
Також антипригарне покриття має посилення частками технічного (побутового) золота, яке робить покриття стійким практично до будь-яких механічних впливів.


Мармурова каструля
Не містить PFOA. Каструля Benson довгострокова в експлуатації, стійка до перегріву, а неповторний стиль буде зберігати гарний настрій під час приготування.
Каструлю Benson можна використовувати в духовій шафі.


Характеристики:
- Литий алюміній
- Мармурове покриття Внутрішнє і Зовнішнє
- Діаметр - Ø20X9см
- Обсяг 2,2 л.
- Чорний мармур
- Пряма форма
Комплектація :
- 1 каструля на 2,2 літрів,
- 1 кришка.

- Доставка по всій Україні
- Швидка відправка
- Без передоплати (оплата при отриманні)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Висота каструлі без кришки | 18 см |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Колір | Темно-сірий |
| Обсяг каструлі | 2.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 18 см |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
- Ціна: 661 ₴





