Опис
Доастрюля з кришкою Benson Гранітне покриття 3,2 л BN-316
Переваги:
Потовщене дно.
Безпечне двошарове антипригарне гранітне покриття.
При нагріванні не виділяє токсичних речовин.
Міцна скляна кришка.
Кришка виконана з жароміцного скла з клапаном для відводу пари. Клепочная система кріплення ручок не тільки довговічна, але і зарекомендувала себе тим, що ручки не нагріваються разом з корпусом каструлі. Всередині ковша мірна шкала. Посуд підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Прекрасний вибір посуду для Вашої кухні і звершень Ваших кулінарних шедеврів.
Рекомендації по догляду:
Перед початком використання, вимийте його в гарячій воді із застосуванням рідкого миючого засобу і насухо витріть.
Додавайте сіль тільки в киплячу воду, щоб запобігти утворенню на дні каструлі білих плям.
Вапняні плями і фарбування можна легко усунути оцтом або розчином лимонної кислоти.
Ніколи не використовуйте для чищення тверді предмети, металеві мочалки і чистячі порошки.
Після миття посуд ж витерти насухо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benson |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Висота каструлі без кришки | 20 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Колір | Темно-сірий |
| Обсяг каструлі | 3.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Використання в духовці | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Потовщене дно | Так |
- Ціна: 838 ₴





