Опис
Ми впевнені в тому, що кожна любляча себе господиня завжди намагається оточити себе сучасними і зручними приладами. Стильна каструля UNIQUE UN-5007 з прозорою кришкою збереже вітаміни і натуральний смак Ваших страв. Ця модель ідеально підходить для варіння і тушкування. Так само підходить для дієтичних страв. Легка і зручна в експлуатації, зроблена з високоякісної харчової нержавіючої сталі. Стінки посуду не вбирають в себе запах. Каструля UNIQUE UN-5007 має термостійку, скляну кришку з отвором для виходу пари. Індукційне п'яти шарове дно каструлі - забезпечує рівномірне нагрівання і не дає їжі пригоріти. Підходить для всіх видів плит, включаючи індукцію. Матеріал даної моделі добре зберігає високу температуру. Також вона легко чиститися і залишки їжі та жиру не збираються у кутах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Країна виробник | Китай |
| Висота каструлі без кришки | 13 см |
| Висота каструлі з кришкою | 14 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
| Обсяг каструлі | 6 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Використання в духовці | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Капсульне дно з 5 шарів, Знаки зміщення |
| Покриття | Комбинированная (зеркальная + матовая) обработка поверхности |
- Ціна: 579 ₴








