Описание
Grunhelm имеет приятный внешний вид, негромоздкие габариты. Поэтому эта микроволновая печь с легкостью разместится на вашей кухне, став настоящим ее украшением.
Модель порадует вас не только внешними достоинствами. Она необычайно функциональна и справится с массой повседневных кухонных задач, как то: разморозка, разогрев, готовка.
Особенности:
- Кількість рівнів потужності: 5
- Блокування роботи при відкритих дверцятах
- Спосіб установки: окрема
- Тип управління: механічне
- Приготування в мікрохвильовій печі
- Таймер роботи 100 хв.
- Обсяг 23 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Режим розморожування | Так |
| Блокування роботи при відкритих дверцятах | Так |
| Діаметр поворотного столу | 27,0 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.92 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 362 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 295 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 362 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 854 ₴


