Опис
Следите за своим здоровьем и весом? С диагностическими весами Фитнес BES-BFS Grunhelm вы сможете достичь поставленных целей, проконтролировать вес легко и просто. Достаточно взвешиваться ежедневно и регулярно получать данные о массе тела, доли жировой массы, тканевой жидкости, мышечной массы, массы костей и основного обмена веществ.
Преимущества:
- платформа изготовлена из прочного и безопасного стекла;
- дисплей жидкокристаллический;
- полукруглые электроды выполнены из полированной нержавеющей стали;
- анализ: массы тела, жира и воды, мышцы, кости, ИМТ, калории;
- 10 ячеек пользовательской памяти;
- автоматично відключаються при бездіяльності;
- індикатор стану батарей і перевантаження;
- вбудований розрахунок ВМІ( Body Mass Index);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Індикація перевантаження | Так |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту кісткової тканини | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Розмір дисплея | 2.7 дюйм |
| Розрахунок індексу маси тіла | Так |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція вимірювання росту | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Аналіз : | маса тіла , жир і вода , м'язи , кістки , ІМТ , калорії |
| Батарея 2*ААА | входить в комплект |
| Рідкокристалічний дисплей | 65*28 мм |
| Запуск натисканням клавіші | Так |
| Індикатор низького заряду елемента живлення | Так |
| Матеріал | закаленное стекло 5 мм + АВS |
| Пам'ять | на 10 осіб |
| Сенсорне управління | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴




