Опис
Мікрохвильова піч стане незамінною помічницею на кожній кухні.
Для забезпечення комфортної експлуатації в моделі 20МХ702-B є всі необхідні функції: потужності 800 Вт, камери 20 л, 6 рівнів потужності, функції розморожування, таймер роботи на 30 хвилин зробить процес приготування ваших улюблених страв простим і комфортним.
Це одне з найбільш функціональних і зручних технічних пристосувань для кухні, призначений для швидкого приготування або швидкого підігрівання, розморожування продуктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Ні |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність конвекції | 800 Вт |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Висота | 268 мм |
| Глибина | 389 мм |
| Ширина | 466 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 268 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 389 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 466 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 800 Вт |
| Нижний гриль | Так |
| Тип гриля | теновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 972 ₴





