Опис
Мікрохвильова піч - одна з самих функціональних і зручних технічних пристосувань для кухні. Ця річ просто незамінна, коли необхідно за максимально короткі терміни розморозити закам'янілий шматок м'яса або розігріти вечерю після виснажливого робочого дня.
Для забезпечення комфортної експлуатації в моделі 23MX823-B є всі необхідні функції: потужності 800 Вт, камери на 23л, 6 рівнів потужності, функції розморожування, таймер роботи на 30 хвилин зробить процес приготування ваших улюблених страв простим і комфортним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішнє покриття | антибактеріальна емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дисплей | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Замок від дітей | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Очищення парою | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 41.5 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Ширина | 53.6 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Глибина ніші для вбудовування | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 770 ₴





