Топ продаж

GKM 0018 Кухонна машина1800 Вт, 6 швидкостей, неірж. сталь, 5 л. чаша
4 508 ₴
- В наявності
- Код: GKM0018
+380 (98) 106-08-08
складповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Кухонна машина Grunhelm GKM0018 поєднує в собі якість і стильний дизайн. Вона міцна, універсальна і призначена для простоти використання, а також володіє легкою вагою і зручністю маневрування. У комплект входять 5-літрова чаша з нержавіючої сталі і бризговики, а також віночок, гак для тіста і насадка для збивання. Його потужний мотор потужністю 1800 Вт дозволяє легко готувати суміші, креми та тісто для випічки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Вага | 5.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 508 ₴






