Опис
Функціональна і високопродуктивна електрична м'ясорубка GRUNHELM AMG220SB призначена для побутового використання. Завдяки високої пікової потужності, прилад відмінно справляється з переробкою будь-якої кількості м'яса. Три диски для фаршу допоможуть приготувати дрібний або більш крупного помелу продукт.
М'ясорубка оснащена функцією зворотного ходу (реверса), яка провертає шнек пристрою у зворотний бік і допомагає витягти застрягле м'ясо і намотані жили. Таким чином можна переробити навіть найжорсткіше м'ясо.
Система захисту, що автоматично відключає техніку у випадку застрягання в шнеку кістки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Номінальна потужність | 4.1 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.9 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 2 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 4 290 ₴




